Kurumsal

Firmamız kuruluşundan bugüne sızdırmazlık sektöründe gerek kalitesine, gerekse üstün hizmet anlayışına özen gösteren, fark yaratan bir kuruluş olmuş, tecrübeli kadrosu ve uluslar arası bağlantıları ile sektörün tüm ihtiyaçlarına hitap edebilecek bir konuma gelmiştir. Bilinçli, özverili, girişimci yapısıyla müşteri portföyünü ve ürün gamını her geçen gün arttıran Emre Sızdırmazlık siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

 
Türkiye’nin önde gelen firmalarına en üst düzeyde hizmet vermeye devam eden firmamız, üretici kimliğini gururla ve başarıyla taşımaktadır.
 
Türk  sanayisinin hayati ihtiyacı olan endüstri malzemelerinin imalat, ithalat ile satışını ciddi hizmet ve kalite anlayışı ile sürdüren firmamız teknik konulardaki bilgisine paralel olarak hazırladığımız yeni katalogu siz sayın müşterilerimizin ilgisine sunmuştur.
 
Bizim için müşteri memnuniyeti birinci sıradadır. Her iyi hizmet bir referans kazandırır.
 
Saygılarımızla….
 

Misyonumuz

Üstün hizmet ve kalite politikası ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet sağlamaktır.

Vizyonumuz

Sorumluluk alanına giren konularda günümüz teknolojisinin sağladığı her  türlü kolaylığı kullanarak kendisini geliştiren , girişimci ve yenilikçi bir daire olmaktır.